Студенти Рівненського інституту Київського університету права НАН України взяли участь в урочистостях з нагоди вручення нагрудних знаків суддям

2 Липня, 2012

27 червня 2012 року в стінах територіального управління державної судової адміністрації в Рівненській області відбулося урочисте вручення  нагрудних знаків суддям господарського, окружного адміністративного та місцевих судів. У цьому заході взяли участь представники ТУ ДСА в Рівненській області, судді Рівненського окружного адміністративного суду, господарського суду в Рівненській області, місцевих судів, представники місцевих ЗМІ, а також Сумченко Н.М., інспектор з виховної та методичної роботи Рівненського інституту КУП НАН України, та студентки 3-го курсу Рі КУП НАН України Ступчук Є. та Сидорук І.     Захід розпочався із вступного слова Вдовиченка Віктора Володимировича, начальника територіального управління державної судової адміністрації в Рівненській області, який привітав новопризначених суддів та побажав їм сумлінно виконувати вимоги Конституції та законів України. Після вітального слова п. Вдовиченка відбулося вручення нагрудних знаків суддям господарського суду Рівненської області.     Ткачук Ніна Сергіївна, заступник голови Рівненського окружного адміністративного суду, також привітала нових представників Феміди та вручила нагрудні знаки новопризначеним суддям Рівненського окружного адміністративного суду.

Наступними свої нагрудні знаки отримали судді місцевих судів Рівненської області. Після вручення всіх нагрудних знаків до вітального слова було запрошено Сумченко Н.М.У своєму виступі Наталя Миколаївна розповіла, що серед випускників Рі КУП НАН є представники судової влади, тому подальша співпраця між нашим вузом та судовою адміністрацією є важливою, адже це надає студентам можливість реалізовувати свої теоретичні навики на практиці, що призводить до підвищення їх професіоналізму.      Після закінчення церемонії вручення нагрудних знаків та виступів всіх учасників захід було оголошено завершеним.