Студенти Рівненського інституту Київського університету права НАНУ взяли участь у новорічній благодійній акції

13 Грудня, 2016

Разом із представниками рівненських благодійних організацій та студентами Рівненського державного гуманітарного університету вони розмальовували новорічними та патріотичними візерунками імбирне печиво, яке цієї неділі буде подароване бійцям, що проходять реабілітацію у Рівненському військовому госпіталі.

Ініціатива студентського парламенту була підтримана директором інституту Володимиром Леоновичем Якимчуком.  Актуальність цієї акції, що відбувається напередодні новорічних свят, підкреслила і голова трудового колективу інституту  та волонтер благодійної організації «Фонд РУЄВИТ» Марія Боровець, адже ці свята відзначаються переважно у родинному колі і кожному з нас хочеться відчути тепло власної домівки. Наразі у Рівненському військовому госпіталі проходять реабілітацію близько 100 бійців.

«Це вже друга благодійна новорічна акція. Схожі акції в інституті будуть проводитися і надалі. Смаколики, а їх аж 130 штук, приготовлені власноруч,обов’язково сподобаються нашим бійцям», – зазначила заступник президента студентського парламенту з волонтерської роботи РІ КУП НАНУ  Христина Богданець.