Студенти Рівненського інституту Київського університету права НАНУ взяли участь у відзначенні Міжнародного дня демократії

17 Вересня, 2024

Він відзначається щорічно 15 вересня і сприяє просуванню ключових демократичних принципів у створенні інклюзивних, прозорих і справедливих суспільств по всьому світу.

З цього приводу у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася тематична зустріч «Сучасні медіа та демократія». Розмова проходила за двома напрямками: демократичні цінності та свобода слова. Кураторка першого курсу  Ганна Дикун та студенти інституту активно долучилися до обговорення запропонованої теми. Ішлося про забезпечення вільних і чесних виборів, захист прав людини, залучення вразливих груп населення до суспільного життя та розширення прав і можливостей молоді для впровадження позитивних змін.

Відомий журналіст, медіатренер Віталій Голубєв розкрив тему свободи слова, етики, відповідальності у висвітленні об’єктивної інформації та відповів на запитання присутніх: як бути активним громадянином у цифрову епоху, яким медіа можна довіряти. Спікер закликав студентів брати активну участь в громадському житті, зазначивши, що молодіжні організації є одним із способів за допомогою якого, молодь практикується в демократичному процесі, а через медіа кожен може заявляти вголос про речі, які потребують нагальних змін. Саме так працює демократія.