Студенти та колектив РІ КУП НАНУ долучилися до Дня благоустрою міста

8 Квітня, 2017

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року №777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», напередодні Великодня на Рівненщині тривають толоки.
     Цієї суботи, 8 квітня, у населених пунктах області були проведені суботники з прибирання територій: висаджувались дерева та кущі, впорядковувались квітники та газони, прибирались прибудинкові території, дитячі та спортивні майданчики, меморіальні комплекси, береги водойм  тощо.

Вже традиційною стала участь студентів та працівників Рівненського інституту Київського університету права в цьому заході.
     Завдяки тісній співпраці з Національним ботанічним садом ім. М. М. Гришка НАН України (м. Київ), яку всебічно підтримує та поглиблює ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л.Бошицький, на території РІ КУП НАНУ було висаджено 7 селекційних сортових кущів бузку, виведених селекціонерами Національного ботанічного саду. Окрім цього, відбулося поновлення розарію на прибудинковій території інституту 11-ма  новими сортами кущів троянд.
     Подібні заходи виховують у студента почуття екологічної відповідальності, тобто усвідомлення необхідності брати на себе конкретні зобов’язання для гармонізації  зв’язків із навколишнім середовищем та здатність прогнозувати наслідки власної діяльності, що є дуже важливим у формуванні молодого правника.