Студенти та викладачі РІ КУП НАНУ стали учасниками творчої зустрічі із поетом, перекладачем та науковцем Павлом Кричевським
Павло Кричевський – автор книг «Бабочкин рай», «Новые мифологии», «Эхо». Вірші друкувалися в російських та українських періодичних виданнях, альманахах, у тематичних збірниках «Sitis», «Via» міжнародного журналу «Zeitglas», на сайтах «Poezia.org», «Поетичні майстерні». Поет народився у місті Ромни, закінчив факультет іноземних мов Сумського педінституту, з 1993 року мешкає у місті Серпухові Московської області. Протягом багатьох років викладав в Академії післядипломної освіти в Москві. Зараз працює викладачем англійської мови із сертифікатом елітної світової школи «Studio Cambridge».
Павло Кричевський є автором кількох гуманітарних курсів із поетики та історії світової культури. Почесний працівник освіти Російської Федерації. переможець національних і міжнародних конкурсів серед викладачів англійської мови, який підготував понад 70 володарів міжнародних сертифікатів Кембриджського університету. Однак українець Павло Кричевський почуває себе посередником не лише між англосаксонською та слов’янською культурними спільнотами. Він докладає зусиль для порозуміння між читацькими аудиторіями України та Росії, для того, щоб засобами перекладу донести до близьких сусідів те краще, що є в нашій національній літературі. Хоч би що там казали про близькість культур, але сучасна література України представлена в російсько¬му словесному просторі вельми фрагментарно, та й перекладається здебільшого спорадично.
У цьому плані поетична антологія «Ехо/Эхо» покликана ліквідувати хоч би одну таку лакуну.
Достатньо сказати, що з-посеред авторів, твори яких переклав П. Кричевський, – П.Тичина, О.Олесь, М.Рильський, О. Стефанович, В. Поліщук, А. Криловець та ін. Власне із А. Криловцем творчий діалог виникнув абсолютно спорадично, автори «знайшлися» у мережі Інтернет. На запрошення Анатолія Криловця Павло Кричевський і прибув до Рівного. Місцем зустрічі зовсім не випадково було обрано Літературний музей Уласа Самчука в Рівному (вул. С. Петлюри, 17) .
Прикметно, що студенти групи П-32, які прийшли разом з куратором Т.О. Артерчук, висловили своє захоплення з приводу зустрічі, а студент ІІІ курсу Назар Фурдись від імені усієї групи подякував автору за особливу атмосферу довіри та висоту його творчого пошуку.
Студенти, окрім усього, отримали можливість неформального спілкування із членами Спілки письменників та іменитим гостем.