Студенти та викладачі РІ КУП НАНУ взяли участь у ярмарках професій

7 Листопада, 2014

На цей раз вони відбулися одночасно у Рівному та Сарнах. Його організатори – Рівненський та  Сарненський районні центри зайнятості спільно з управлінням  освіти і науки Рівненської обласної держадміністрації – подбали про широке представництво на цих заходах.  У Сарнах Рівненський інститут репрезентував  керуючий справами В.Л. Якимчук, а школярам Рівненського району заклад представили завідувач кафедри гуманітарних дисциплін С.Я. Українець та студенти ІІ курсу Владислав Марач та Юля Балахно. Учні отримали вичерпну інформацію про пріоритетні напрямки роботи інституту та можливий вибір професії.

Ширшу інформацію старшокласники отримають на наступному дні відкритих дверей у РІ КУП НАНУ, на який вони були запрошені.