Студенти та викладачі Рівненського інституту КУП НАН України вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 Лютого, 2024

20 лютого 2024 року – десята річниця вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні – людей,  які загинули за ідеали демократії та європейське майбутнє. Символічна дата стала символом незламної волі українського народу та його готовності боротись за свої права та гідність.

Це трагічна сторінка в історії України, коли мирні протести на Майдані перетворилися на кровопролитну боротьбу за майбутнє нашої країни.

«Цього дня в самому центрі Києва відбулось протистояння між протестувальниками та силовиками режиму Януковича. Небесна Сотня – це 107 учасників Революції Гідності та активістів Майдану, які були вбиті.

«Сьогодні ми, вшановуючи пам’ять загиблих, маємо надихатись їхньою мужністю та виборювати власну свободу, захищати свою землю, щоб їхня смерть не була даремною» – зазначив у своєму виступі директор інституту Іван Вєтров.

Присутні поклали квіти до Алеї Героїв Небесної Сотні та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

У бібліотеці інституту презентована виставка на тему: «Вони загинули, щоб жила Україна: до Дня пам’яті Героїв Небесної сотні».

Переглянути відео за посиланням