Студенти та викладачі Рівненського інституту КУП НАН України переглянули виставу І Карпенка-Карого «Мартин Боруля» у Рівненському драмтеатрі

19 Березня, 2021

Спільно з акторами п’єси глядачі пережили трагічні і комічні ситуації, в які потрапляє Мартин і його сім’я на шляху до здобуття титулу, адже багатій Мартин Боруля одержимий ідеєю “фікс” – отримати статус дворянина. Заради досягнення мети він готовий на все.
    Надзвичайно приємно бачити Сергія Бондарука у головній ролі. Його міміка та жести – це просто геніально! Він не просто виконує роль, а проживає кожну фразу, кожну емоцію Мартина.

img-a41aca1f87361a36638eb7d4816df440-v.jpg

img-08183ca448b971fea295b7789db2afe8-v.jpg

Студенти І та ІІ курсів Рівненського інституту КУП НАН України під керівництвом завідувача кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Олени Матвійчук та куратора Ганни Дикун мали змогу ознайомитись з традиціями та звичаями, соціально-побутовими умовами українського народу в ХІХ ст. Усі актори вдало передали характер та внутрішній світ своїх героїв та справили приємне враження на студентів нашого закладу.
   Не зважаючи на те, що вистава за жанром – комедія, в ній підіймаються важливі питання та проблеми суспільства, які є актуальними і сьогодні: бажання отримати титул, сімейні відносини, моральні цінності тощо. Висміявши таку поведінку свого головного героя Мартина, І. Карпенко-Карий утвердив здорову народну мораль щодо родинних традицій, ставлення людини до своєї рідної землі, свого родоводу, прадідівських коренів, праці, народних звичаїв. Головне не титул, а вміння залишатися порядною, високоморальною людиною у всіх життєвих ситуаціях.
    Бажаємо Рівненському драмтеатру аншлагів, вдячних глядачів та цікавих прем’єр.