Студенти та викладачі Рівненського інституту КУП НАН України взяли участь у завершальному етапі благодійної акції “Серце до серця”

15 Травня, 2012

У Рівному завершилась VII Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”, що тривала із 16 квітня по 6 травня. Кошти, зібрані під час акції, будуть спрямовані на придбання інсулінових помп для дітей хворих на цукровий діабет. До проведення акції активно долучилися студенти та викладачі Рівненського інституту КУП НАН України.

В останні дні акції майбутні юристи вийшли зі скриньками на вулиці Рівного, аби кожен перехожий міг зробити свій невеличкий внесок у допомогу хворим дітям. Традиційно кожен благодійник, що кине кошти до скриньки, отримає, як подяку, символічну наклейку-сердечко.     Волонтери провели також символічний флешмоб, утворивши собою величезне серце. Учасники акції ініціювали “Сердечну ходу”, що стартувала із трьох різних точок міста. Завершилась акція благодійним концертом, що відбувся у парку культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка. У ньому із піснями й театралізованими виставами взяли участь студенти рівненських ВНЗ та творчі колективи Рівного.

В останній день акції лише у Рівному волонтерам вдалося зібрати 8 тисяч гривень. Ідея проведення акції була запозичена у Польщі, де уже впродовж 20 років проходить акція “Wielka Orkestra Switecznej Pomocy” (“Великий Оркестр Святкової Допомоги”), що користується великою довірою та популярністю і прийняти у ньому участь вважається престижним для кожної людини.