Студенти та викладачі Рівненського інституту Київського університету права НАН України долучилися до відзначення 70-річчя визволення м. Рівне від німецьких загарбників

3 Лютого, 2014

Ця вікопомна подія відбулася  2 лютого 1944 року під час Другої світової війни. Від німецько-фашистських загарбників Рівненщину звільняли частини Першого Українського фронту під командуванням генерала армії Миколи Ватутіна. 2 лютого 1944 року в місто Рівне ввійшли радянські війська. Активну участь у визволенні міста, крім піхотних частин 13-ої армії генерала Миколи Пухова, взяли козаки 8-ої гвардійської кавалерійської дивізії імені Морозова, яка отримала назву “Ровенська”.  Війна завдала великої шкоди народному господарству Полісся. Було спалено і пограбовано 456 промислових підприємств, зруйновано більше половини житлового фонду, повністю знищено 176 населених пунктів, пограбовано 465 колгоспів.

Цей день пам`ятають ветерани  Андрій Моїсеєнко,   Віра Болоніна та Віра Муригіна. Їм зараз по дев`яносто років.
     У цей день викладачі та студенти РІ КУП НАНУ поклали квіти до підніжжя пам’ятника загиблим.

Інспектор з виховної та методичної роботи
 Сумченко Н.М.