Святий Миколай для дітей завжди Чудотворець

21 Грудня, 2022

На чудо від Святого Миколая уже традиційно чекали вихованці Рівненського обласного реабілітаційного центру.
   Добру традицію для цих дітей продовжує Іван Вєтров – тепер директор Рівненського інституту Київського університету права НАН України, цьогоріч запросивши ректора Київського університету права Юрія Бошицького. Студентський парламент закладу теж виявив бажання розпочати співпрацю з центром, проводити для діток цікаві виховні розважальні заходи. Юрій Ладиславович привітав діток та висловив добрі наміри про співпрацю керівнику та колективу закладу.

viberdownloads.jpg

viberdownloads1.jpg

viberdownloads2.jpg

Разом цьогоріч для вихованців подарували розвивальні ігри для різних вікових груп, солодощі; студенти ж зібрали понад 6 000 грн для закупівлі дитячих стільців.
   Тому, хто не бачив цього чарівного дійства, важко передати шквал дитячих емоцій, який подарували педагоги центру, поринувши у дитячу казку. Неперевершеними були художні номери самих вихованців.

777.jpg

Та все ж справжньою казкою для дітей – є той світ цікавостей, який їм дарує досвідчений та чутливий, до кожної маленької душі, педагогічний колектив, який уже 20 років очолює харизматична, доброзичлива і, разом з тим, вимоглива Алла Ярмошевич.
    Найголовнішими бажаннями всіх гостей була перемога України в ім’я щасливого дитинства маленьких українців.