ТЕМАТИЧНА КНИЖКОВА ВИСТАВКА ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

1 Грудня, 2023

????Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проходить Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства». В рамках цієї акції проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до актуальних проблем запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми, гендерним аспектам, толерантності, а також активізації діяльності державних установ і громадських об’єднань задля поєднання зусиль щодо захисту прав людини.

????З метою підвищення обізнаності студентів з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства тощо, бібліотека Рівненського інституту Київського права НАН України підготувала тематичну книжкову виставку «Утвердження толерантності та протидія насильству: кримінально-процесуальні та соціальні проблеми».

На ній представлено монографії, публікації з періодичних видань, тематичні буклети, які висвітлюють різні види насильства. Експозиція висвітлює кращі практики протидії всім видам насильства в діяльності державних органів, поліції та недержавних інституцій.

Запрошуємо до перегляду.

Виставка знаходиться у холі 1-го поверху приміщення інституту.