ТЕМАТИЧНА КНИЖКОВА ВИСТАВКА У БІБЛІОТЕЦІ РІ КУП НАНУ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ

28 Червня, 2023

День Конституції України – це одне з найбільш значущих свят нашої країни з точки зору процесу державотворення. Основний закон держави було прийнято 27 років тому – 28 червня  1996 року на 5-ій сесії Верховної Ради України. Долучаючись до заходів з нагоди відзначення Дня Конституції, бібліотека Рівненського інституту Київського університету права НАН України підготувала тематичну книжкову виставку «Конституція України- правовий фундамент стабільності держави», яка експонується в читальній залі книгозбірні.

79.jpg

78.jpg

77.jpg

На виставці представлені  видання Основного Закону України, а також низка друкованих джерел, які висвітлюють найважливіші історичні моменти конституційного процесу на складному і довгому шляху державотворення України, поняття та зміст теорії конституціоналізму, конституційно-правове становище людини і громадянина в суспільстві та державі в умовах конституційної реформи, підручники з конституційного права тощо.