Тематична виставка до Дня незалежності у бібліотеці РІ КУП НАНУ

18 Серпня, 2021

На виконання Указу Президента України від 21 жовтня 2020 року № 459/2020 «Про відзначення 30-ї річниці незалежності України», беручи до уваги історичне значення проголошення 24 серпня 1991 року незалежності України, з метою гідного відзначення у 2021 році 30-ї річниці цієї визначної події 23-24 серпня в різних локаціях міста Рівне відбуватимуться концерти, виставки, покази фільмів тощо.

dn1.jpg

dn2.jpg

Долучаючись до циклу святкових заходів, бібліотека Рівненського інституту Київського університету права НАН України організувала тематичну виставку інформаційно-просвітницького та патріотично-виховного спрямування «Українська держава: 30 років самовизначення». Експонатами її стали матеріали, які крізь призму суверенізації висвітлюють історичні етапи зародження та становлення Української незалежної держави, походження національної символіки, теоретико-методологічні питання державотворення, розбудову Збройних Сил, зовнішньополітичну діяльність, сучасний стан законодавства України. Представлені в експозиції видання з фондів бібліотеки РІ КУП НАНУ розкривають конституційний процес нашої держави,  розвиток парламентаризму, запровадження у суверенній Україні інституту президентства, не залишився поза увагою і процес формування української нації як ключовий в державотворенні, і євроінтеграційний напрямок.
    Запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку, яка розмістилася у читальній залі бібліотеки.