Тематична виставка до Всеукраїнського тижня права у бібліотеці РІ КУП НАНУ

8 Грудня, 2021

В рамках Всеукраїнського правового тижня , який стартував 6 грудня 2021 року, бібліотекою Рівненського інституту КУП НАНУ організовано тематичну книжкову виставку « Правові засади захисту та забезпечення прав людини в Європейських міжнародних організаціях».

_viber_2021-12-08_10-29-54-292.jpg

На ній представлені зібрання міжнародних договорів та основоположних актів Європейського Союзу, матеріали міжнародних «круглих столів» та науково-практичних конференцій, підручники, монографії, які присвячені розгляду проблем європейської інтеграції України до Євросоюзу у сферах економіки, політики, права, інформації, а також видання, в яких йдеться про розвиток та функціонування конституційно-правового забезпечення участі України та інших держав у процесах європейської міждержавної інтеграції.
   Зважаючи на те, що процес суспільної діяльності людини значною мірою залежить від обсягу прав та свобод, які визначають її соціальні можливості, характер життєдіяльності, систему зв’язків людей у суспільстві, виставку доповнили і документи, що окреслюють гарантування всією системою органів законодавчої, виконавчої та судової влади в Україні конституційних прав громадянина.