Тематична виставка раритетних видань у бібліотеці РІ КУП НАНУ

7 Жовтня, 2019

В рамках заходів, приурочених до Дня юриста, бібліотека РІ КУП НАН України підготувала виставку «Юриспруденція: погляд крізь роки (експозиція раритетних видань з галузей права)».
          Увазі відвідувачів представлено роботи Гарольда Нікольсона- помічника міністра зі справ інформації в уряді У.Черчіля (книги, датовані 1941 та 1945 роками), відомих науковців з міжнародного права Лунца Л.А., Кожевникова Ф.І., М.Вольфа, Менлі О.Хадсона, роботи яких висвітлюють діяльність міжнародних судів, питання гуманітарного плану, міжнародного комерційного арбітражу тощо (видання 1937- 1949 років). Чільне місце на виставці зайняли матеріали Лейпцігського та Нюрнбергського процесів.

dsc_7011.jpg

Сподіваємось, що продемонстровані книги сприятимуть не лише підвищенню загального розвитку особистості студентів, а й науково-дослідній роботі  їхній та професорсько- викладацького складу.