Тематична виставка у бібліотеці РІ КУП НАН України до Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці

13 Жовтня, 2015

Цьогоріч уперше на Покрову, 14 жовтня, українці згадають не лише козацький подвиг, а й усіх, хто сьогодні зі зброєю в руках покликаний захищати українську землю. Згідно з Указом Президента України Петра Порошенка № 806/2014 «Про День захисника України», цей день стає одним з найбільших державних свят, яке вшановує мужність та героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності нашої держави, військові традиції і звитяги українського народу, сприяє подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.
     Долучаючись до заходів, що проводяться з цієї нагоди по всій країні, бібліотека Рівненського інституту Київського університету права НАН України розгорнула в читальній залі тематичну виставку «Сила нескорених: від козака до нацгвардійця під покровительством Пресвятої Богородиці». Документальні джерела, що розмістились на виставці, висвітлюють і звитягу предків – козаків,  які ратними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, і  героїв сьогодення – українських солдат, що боронять державу від зазіхань північного сусіда – агресора. Поезія сучасників, яка також ввійшла на полиці, вшановує тих, хто поклав на Сході своє життя.

Саме зараз, у період розпалу гібридної війни, слід працювати  над формуванням активної громадської позиції студента – правника, зміцнювати в ньому почуття гордості за героїчне минуле та здобутки сьогодення, тому працівники бібліотеки сподіваються, що виставка стане ще однією складовою в патріотичному вихованні молодих юристів.