У КУП НАН України відбулося освячення хреста каплички на честь Преподобного Нестора Літописця

5 Липня, 2012

На території КУП НАН України 05 липня відбулася церемонія освячення хреста каплички на честь Преподобного Нестора Літописця. Обряд здійснив Ігумен Варлаам, священнослужитель Видубицького Свято-Михайлівського чоловічого монастиря на особисте запрошення ректора, професора, заслуженого юриста України, заступника голови союзу юристів України Ю. Бошицького, який глибоко переконаний, що дана споруда сприятиме духовному зростанню молоді.

Преподобний Нестор Літописець належить до найосвіченіших людей Київської Русі кінця ХІ – поч. ХІІ століття та є покровителем освітян. Не дивлячись на те, що церква відокремлена від держави, храмом науки та храмом віри називають споруди навчальних закладів, подібно до культових храмів.

У церемонії взяли участь: проректор з наукової роботи Чернецька О., проректор з навчально-методичної роботи Глух М., проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Левківська Г., проректор з адміністративно-господарської роботи Бойко В., працівники університету, студенти, абітурієнти та їх батьки.      Ігумен Варлаам від Видубецького Свято-Михайлівського чоловічого монастиря та його прихожан подарував освячену старовинну ікону Казанської Божої Матері. Присутні одержали благословіння священника на подальший щасливий освітянський шлях, духовне збагачення молоді.

Слова Ліни Костенко: «Ти лиш храм збудуй, а люди в нього прийдуть…» мають духовне, змістовне підґрунтя.