У КУП НАНУ відбувся майстер-клас Генерального секретаря Євразійського офісу Федерації всесвітнього миру пана Жака Маріона

19 Жовтня, 2012

19 жовтня  2012 р. під час свого перебування в Україні з нагоди міжнародної конференції «До великої країни через велику національну ідею» пан Жак Маріон (Франція), Генеральний секретар Євразійського офісу Федерації всесвітнього миру  відвідав Київський університет права Національної академії наук України. ФВМ – це неурядова громадська організація заснована др. Сон Муном з Південної Кореї. Станом на 2012 рік до числа учасників входять більше 180 країн світу. Місія федерації базується на таких постулатах: все людство – єдина родина; партнерство усіх інститутів суспільства; духовність; життя заради інших; сім’я – школа любові; єдність помислів і дій.

Генеральний секретар Євразійського офісу ФВМ висловив захоплення щодо високого рівня технічного оснащення університету після екскурсії, яку проводив проректор з адміністративної та господарчої роботи Бойко В.О. та декан факультету міжнародних відносин Дей М.О.
     Перед початком свого майстер-класу на тему: «Суспільство взаємозалежності, загального процвітання, універсальних цінностей» пан Маріон, Генеральний секретар Федерації всесвітнього миру (Євразія) в урочистій атмосфері вручив сертифікат про присвоєння почесного звання «Посол миру» ректору КУП НАНУ професору Бошицькому Ю.Л.

На лекцію зібралися почесні гості: професор Сєдих Ю.І. – президент товариства «Україна-Болгарія», член Національної спілки журналістів України, почесний доктор КУП НАНУ, Ільїн М.В. – голова правління Федерації всесвітнього миру (в Україні), а також Чернецька О.В. – проректор з наукової роботи, Глух М.В. – Проректор з навчально-методичної роботи, Дей М.О. – декан факультету міжнародних зв’язків, студенти та науково-педагогічні працівники Київського університету права НАН України.     Майстер-клас висвітлив наступні питання: культура серця-культура миру; розвиток характеру через сфери кохання; авторитет і лідерство ґрунтовані на коханні та сім’ї; cуспільство взаємозалежності, загального процвітання, універсальних цінностей; принципи з суб’єктів – основи моральності лідерства. Вищезгадані теми викликали зацікавленість та дискусії серед студентів університету.

Візит Генерального секретаря Федерації всесвітнього миру (Євразія) пана Жака Маріона закінчився врученням йому сертифікату «Про проведення майстер-класу у КУП НАНУ».
     Студенти щиро вдячні ректорові, проф. Бошицькому Ю.Л. за організацію майстер-класу, проведеного паном Жаком Маріоном.

Презентація “Общество Взаимозависимости, Всеобщего процветания, Универсальных ценностей”