У листопаді 2012 року був проведений І-й студентський турнір з боулінгу у Рівненській області

14 Листопада, 2012

За ініціативи ректора, професора Київського університету права Ю.Л. Бошицького та підтримки директора розважального комплексу «Хутір» Валерія Якимчука у листопаді 2012 року стартував студентський турнір з боулінгу в Рівненській області.
     Студенти Рівненського інституту Київського  університету права згідно проекту «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім»  взяли участь у турнірі і показали гарні результати.

20 студентів показали ще раз, що вони не тільки старанні в навчанні, але ще і гарні спортсмени .
     У трьох етапах турніру взяли дві команди Рівненського інституту Київського університету НАН України: одна – жіноча, одна – чоловіча. Гравців прийшов привітати та підтримати Володимир Мурін, головний спеціаліст відділу з питань фізичної культури і спорту Рівненської облдержадміністраці.
Перемогу у І-му студентському турнірі здобули:
Учасники жіночої команди РІ КУП НАНУ
ІІІ – місце Токарець Ірина
ІІ – місце Соломицька Ольга
І – місце Пилипчук Ірина
Учасники чоловічої команди РІ КУП НАНУ
ІІІ – місце Притиченко Вадим
ІІ – місце Резніченко Андрій
І – місце Шкодич Богдан

Всі призові місця  турніру отримали подарунки від професора, заслуженого юриста України, ректора Київського університету права НАН України Ю.Л. Бошицького та директора розважального комплексу «ХУТІР» Валерія Якимчука.
     По завершенню турніру у організаторів турніру директора розважального комплексу «Хутір» Валерія Якимчука  та організатора культурно-дозвілевої діяльності у Рівненському інституті Київського університету права НАН України Марії Пясецької була укладена згода про спільне проведення і організацію Чемпіонату Рівненської області серед студентів вищих навчальних закладів Рівненщини.