У рамках програми «Пізнай свій край» студенти КУП НАН України відвідали м.Овруч

22 Вересня, 2010

Нариси з історії Овруччини Сергія Бондаренка «Дорогами тисячоліть…» дали поштовх студентському активу для вибору маршруту поїздки за програмою «Пізнай свій край» – довгострокового університетського проекту, якій діє під патронатом ректора Юрія Бошицького.

Учасників поїздки гостинно зустріли Голова Овруцької райради, Василь Налапій, Голова райдержадміністрації Микола Левківський, консультант з питань юридичного забезпечення виконавчого апарату Овруцької районної ради, Примак Наталія..

За дорученням архієпископа Овруцького і Коростеннського Віссаріона для студентів КУП НАН України було організовано екскурсію до Спасо-Преображенського собору та Церкви св. Василія (XII ст.)

Учасники поїздки спілкувалися із учнями профільних класів (правознавство, історія) міської ЗОШ №1 ім.Яна Налєпки (Рєпкіна).

Слова глибокої вдячності висловлює делегація КУП НАН України своєму ректорові Юрію Бошицькому за надану можливість безкоштовної поїздки до чудового Поліського краю.