У рамках проведення Всеукраїнського тижня права у РІ КУП НАНУ було відкрито проект «Школа правового вдосконалення»

1 Грудня, 2015

Саме з цією метою представники  Головного територіального управління юстиції у Рівненській області зустрілися зі студентами 2-ого курсу, які опановують тонкощі юридичного фаху  у  Рівненському інституті Київського університету права НАН України.  Предметом  зустрічі стало обговорення  актуальних реформ органів юстиції в Україні та нове антикорупційне законодавство. Про це, зокрема, ішлося у виступі  начальника  ГТУЮ у Рівненській області Іванни Василівни Смачило. Студенти отримали можливість висловити свою думку з приводу означеної проблематики та безпосередньо поспілкуватися з авторитетними юристами–практиками, які відзначили особливу ерудицію Дениса Михалевича та Софії Олексійовець.
     Користуючись нагодою, керуючий справами Рівненського інституту Київського університету права НАН України Володимир Леонович Якимчук продемонстрував нещодавно відкриту студентську капличку на честь святителя Петра Могили.

Зустріч відбулася у рамках співпраці РІ КУП НАНУ та Головного територіального управління юстиції у Рівненській області, яка зусиллями ректора Юрія Ладиславовича Бошицького нині набула вияву постійного діалогу.
     Важливо, що школа правового вдосконалення існує за підтримки  ГО “Правовий супровід “Адамаріс”