У РІ КУП НАН України успішно проведено підсумкову атестацію здобувачів вищої освіти спеціальності 081 «Право» денної форми навчання.

19 Червня, 2020

Цей навчальний рік став особливим як для студентів Рівненського інституту КУП НАН України так і для студентів інших вишів. Впродовж 3-х місяців студенти випускного курсу під керівництвом викладачів опановували фах правника за допомогою дистанційного навчання. Адміністрація інституту та науково-педагогічний колектив налагодили співпрацю зі студентами в умовах карантинних обмежень. Крім наполегливого навчання студенти РІ КУП НАНУ проявили себе як цікаві і креативні особистості.

img_20200617_085916.jpg

img_20200617_085810.jpg

img_20200616_122305.jpg

17 червня 2020 відбулась остання сесія підсумкової атестації здобувачів вищої освіти спеціальності 081 «Право» у формі комплексного екзамену зі спеціальних дисциплін: «Теорія держави і права», «Цивільне право» та «Цивільне процесуальне право», «Кримінальне право» та «Кримінальне процесуальне право»
    Проведений іспит здобувачі вищої освіти спеціальності 081 «Право» на бакалаврській програмі денної форми навчання показав, що висока кваліфікація науково-педагогічних працівників інституту, належне навчально-методичне забезпечення, відповідна матеріально-технічна база сприяли тому, що за період навчання студенти здобули глибокі знання зі спеціальних та професійно-орієнтованих дисциплін і сьогодні є підготовленими до практичного діяльності  у правничий сфері.
    По закінченню роботи Екзаменаційної комісії студентів привітав директор РІ КУП НАН України з успішно складеним комплексним іспитом зі спеціальністі 081 «Право». В своєму зверненні до студентів Володимир Леонович Якимчук наголосив на важливості продовження навчання в магістратурі Київського університету права НАН України.

Вітаємо наших випускників та бажаємо успіхів!