У РІ КУП НАН України відбулася прес-конференція з проведення ІХ акції «Серце до серця»

24 Квітня, 2014

Ця акція стартувала і на Рівненщині. Її метою є допомогти дітям з вадами зору. До складу організаційних комітетів з проведення акції увійшли  представники структурних підрозділів освіти і науки; молоді та спорту; охорони здоров’я; культури і туризму; служб у справах дітей обласних та міських державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування; центрів позашкільної освіти, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, засобів масової інформації, громадських організацій, регіональних представників Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» та інших зацікавлених організацій, підприємств та установ.

У своєму інтерв’ю головний волонтер акції на Рівненщині В. Приймак, зокрема,  сказав: «Рівненський інститут Київського університету права НАН України є відносно «молодим» волонтером у цій акції, але уже займає достойне місце за активністю серед таких вузів як Рівненський державний гуманітарний університет та Національна академія водного господарства та природокористування». В. Приймак також волонтерську діяльність студента РІ КУП НАНУ  Андрія Токарчука.

Інспектор з виховної та методичної роботи
Габаль Н.М.