У РІ КУП НАН України відбулося березневе засідання наукового гуртка кафедри загальноправових та галузевих дисциплін на тему “Проблемне питання становлення правової держави в Україні”

2 Квітня, 2014

Основною проблемою, яку обговорювали гуртківці, став конституціоналізм у його ретроспективі та сучасних виявах. Керівник наукового гуртка  старший викладач кафедри загальноправових та галузевих дисциплін А.Р. Грицюк окреслила проблемне поле становлення правової держави в Україні.  Піднімалися питання установчої та судової влади в Україні, а також проблема конституційної відповідності.

На засіданні наукового гуртка із достатньо аргументованими доповідями виступили М.Буза, В.Бліщ, Н.Бурячинський, Д.Лякішева, Р.Пророк, С.Юрків.