У РІ КУП НАН України відбулося засідання круглого столу на тему: «Європейська інтеграція України: проблеми та перспективи»

5 Квітня, 2012

4 квітня 2012 року в Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбулося засідання круглого столу, метою якого було обговорення питань, пов’язаних із євроінтеграцією України.
     Зокрема, студентка ІІІ курсу РІ КУП НАНУ Оксана Дмитрук у своїй доповіді говорила про особливості договірних взаємовідносин між ЄС та Україною за останні роки, а також нещодавні домовленості між нашим МЗС та ЄС, а її співкурсниця  Руслана Круковська у своєму виступі акцентувала увагу на співробітництві України та ЄС в таких галузях, як юстиція, свобода та безпеки, торгово-економічна співпраця. На засіданні не оминули питання про Євро-2012. Підвівши підсумки бліц-опитування, студенти наголосили на тому, що Євро 2012 – це великий крок у бік європейської спільноти, адже дозволить нам довести, що Україна – європейська країна.

Після дискусії ст. викладач Шахова Р.В. підвела підсумки засідання, наголосивши, що євроінтеграція є пріоритетним курсом зовнішньої політики України.