У РІ КУП НАН України відбувся День відкритих дверей

30 Квітня, 2017

29 квітня 2017 року в Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбувся День відкритих дверей. На цей захід були запрошені учні старших класів шкіл, студенти коледжів, фахівці, які вже мають вищу освіту, але бажають долучитися до професії юриста, майбутні науковці.
     Традиційно, після надання загальної інформації про навчальний заклад, для гостей була запропонована екскурсія по приміщенню РІ КУП, під час якої абітурієнти відвідали тематичні аудиторії ім. О.О. Малиновського, М.В. Василенка, кабінети трудового права, криміналістики, патріотичного виховання. Неабиякий інтерес викликала зала судових засідань та конференц- зала, яка , до слова, стала днями науковим майданчиком для проведення VІІІ Всеукраїнської науково-практичної  конференції «Актуальні проблеми правотворення в сучасній Україні» .

Відвідувачі мали можливість ознайомитися з науковим доробком викладачів КУП НАНУ, розміщеним на постійно діючій виставці в бібліотеці інституту. Їх також приємно вразила відсутність будь-яких платних послуг для читачів.
    Спілкуючись безпосередньо з представниками Студентського парламенту, гості дізнались про досить насичене студентське життя в інституті, про загальноуніверситетські проекти, які допомагають всебічно розкрити особистість кожної молодої людини.
    Повну інформацію про життєдіяльність РІ КУП НАНУ охочі могли довідатися з рекламних буклетів, які розповсюджувались серед відвідувачів заходу.

Прес-центр РІ КУП НАНУ