У РІ КУП НАН України відбувся круглий стіл учасників та організаторів VII Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»

20 Квітня, 2012

Цьогоріч Рівненський інститут Київського університету права НАН України є співорганізатором VII Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» в Рівненській області.      Сьогодні, 19 квітня відбувся круглий стіл за участі організаторів, волонтерів акції та  представників ЗМІ. Метою проведення круглого столу був обмін досвідом, координація дій учасників цьогорічної акції, знайомство з організаторами.      Зі сторони Рівненського інституту Київського університету права НАН України участь  приймали заступник керуючого справами РІ КУП НАН України з навчально-методичної роботи Олена Мельник, помічник ректора з питань Рівненського інституту Віта Грицюк та активісти студентської ради Максим Хілінський та Наталія Корнійчук.

Волонтерами акції «Серце до серця» вже зголосилося стати близько 10-ти студентів нашого інституту, адже, за словами юнаків та юнок, життя надто коротке, потрібно творити добро!