У РІ КУП НАН України відбувся молебень для студентів- випускників

15 Червня, 2017

7 червня 2017 року відбулася важлива подія для студентів – випускників РІ КУП НАН України – здача державного іспиту. Аби вгамувати своє хвилювання і мати найсильнішу підтримку, вони ініціювали проведення молебню в капличці, що діє в приміщенні навчального закладу.

DSC_1480.jpg

DSC_1499.jpg
DSC_1502.jpg

У своїх молитвах священники Свято-Воскресенського собору просили Божого благословіння для всіх студентів РІ КУП НАНУ на успішну здачу сесії, на подальше навчання, освоєння корисних практичних знань, на гарну життєву дорогу та на пізнання Божої премудрості, яка явлена в нашому світі.

Після спільної молитви до присутніх звернувся директор РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчук , який відзначив, що подібні ініціативи  студентів  завжди знаходили і надалі знаходитимуть підтримку керівництва вузу, адже досвід, молитва і духовний провід священників є неабиякою допомогою у прищепленні молодим людям таких рис, як доброта,  чуйність, терпіння, покора, відповідальність, порядність. Молитва дає християнинові ясність розуму, спокій духу, перемогу над пристрастями, мужність у стражданнях і надію вічного щастя.Тому Володимир Леонович закликав студентів частіше навідуватись до каплички.

Майбутнє нашої держави, що має багату тисячолітню християнську культуру,залежить від християнського виховання, від змісту тих цінностей, які закладаються в серця молоді, від усвідомлення ідентичності зі своїм народом, його історією, традиціями, тому на переконання ректора КУП НАНУ професора Юрія Ладиславовича Бошицького, (за чиєї ініціативи і була побудована капличка), кожен навчальний заклад повинен забезпечити наповнення всіх ланок навчально-виховного процесу змістом, який би допомагав педагогам виховувати душу, чесні і сильні характери, формувати сумління і громадянські чесноти: працьовитість, самопожертву, пошану до старших і спонукав би студентів у єдності з Богом стати корисними своєму народові.