У РІ КУП НАНУ було проведено круглий стіл на тему «Сутність інституту глави держави та його еволюція у світовій державно-правовій практиці»

29 Жовтня, 2014

28 жовтня 2014 року в Рівненському інституті Київського університету права НАН України за ініціативи кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін було проведено круглий стіл на тему «Сутність інституту глави держави та його еволюція у світовій державно-правовій практиці». Засідання проходило під керівництвом завідувача кафедри теорії та історії держави і права КУП НАНУ Лісової К.С. та за участю викладачів кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін та студентів РІ КУП НАНУ. Доповіді були досить різноманітними та актуальними, вони стосувались як історії становлення інституту глави держави так і сучасних його проблем. Були висвітлені особливості повноважень глави держави як в історичному розрізі, так і в сучасності, як в Україні, так і в європейських державах.

Особливий інтерес та дискусію в аудиторії викликали доповіді студентів   2 курсу Семенюк А. та Бузи М., які дослідити питання становлення інституту глави держави в період Центральної Ради (УНР) та доповідь студентки 4 курсу Петрук А., яка розглянула досить актуальну сьогодні проблему взаємодії інституту президента України з органами місцевого самоврядування.
     Підвела підсумки роботи круглого столу Лісова К.С., яка подякувала всім учасникам за змістовні доповіді та побажала успіхів у проведенні подальших наукових досліджень.