Національна академія наук України Рівненський Інститут КУП

У РІ КУП НАНУ організовано бібліотечну виставку до дня народження Т.Г.Шевченка

9 Березня, 2017

     В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Шевченка. 203 рік минув з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі. Вся творчість Шевченка вчить жити по правді, бачити красу людини в її душевному благородстві й готовності робити іншим добро.
     По всій країні йдуть заходи пам’яті Кобзаря. До слова, на Рівненщині Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон дав розпорядження та благословив, щоб сьогодні, 9 березня, в День народження Тараса Шевченка, у всіх монастирях та храмах Рівненської єпархії відслужили панахиду за спокій душі Тараса Григоровича.


     Традиційно і в бібліотеці РІ КУП НАН України організовано  книжково-ілюстративну виставку «Пророк і геній рідної землі», на якій представлені твори поета, матеріали і спогади про його життя і творчість, мистецька спадщина Шевченка, продемонстровано кращі зразки української та зарубіжної  шевченкіани.