У РІ КУП НАНУ презентували виставку художника Леоніда Ковриги

18 Грудня, 2020

У переддень Святого Миколая в Рівненському інституті Київського університету права НАН України в рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність України: перлини сучасного живопису для студентської молоді», відбулося відкриття персональної виставки картин відомого українського художника Леоніда Ковриги. До слова, вона стала ювілейною- вже 40 разів студенти та співробітники інституту мали змогу насолоджуватись витворами мистецтв знаних в Україні та за її межами митців.

_viber_2020-12-17_00-05-51.jpg

У виступі директора РІ КУП НАНУ Володимира Леоновича Якимчука зазначалось, що цілісний розвиток майбутнього юриста неможливий без виховання естетичного смаку, а мистецтво є могутнім засобом формування у студентів образу людини культури.  Підтримали його думку і студенти- наприклад, Вербець Вікторія доповнила, що формування у студентів такого образу якраз і полягає  у взаємодії мистецтва з навчальним та виховним процесами  в університеті.
    Всіх присутніх вразила техніка виконання картин: сміливі грубі мазки, якими художник  створює об’єм, наприклад, в серії картин про Львів, Карпати, або, навпаки, ледь вловимі тонкі шари кольору, що пронизують один одного, мов мереживо та особливе вміння поєднати відтінки створюють неповторний «почерк» художника.
    Сподіваємося, стіни нашого інституту ще не раз прикрасять чудові роботи митців, які відіграватимуть визначальну роль в активізації естетичного відношення до дійсності, природи, людини, у формуванні ціннісних орієнтацій та розвитку духовно-творчого потенціалу особистості майбутнього юриста.