У РІ КУП НАНУ продовжується профорієнтаційна робота

18 Січня, 2022

Організація агітаційно-роз’яснювальної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах та коледжах, пошук найбільш підготовлених їх випускників для вступу до Рівненського інституту Київського університету права НАН України як вищого навчального закладу, що готує висококваліфікованих фахівців із спеціальності «Правознавство»,  є головною метою профорієнтаційної роботи  інституту.

1642489937620.jpg

1642489937645.jpg

Тому, одразу після відновлення навчання в школах після зимових канікул, делегація РІ КУП НАНУ в складі директора Володимира Леоновича Якимчука, завідувача кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Олени Вікторівни  Матвійчук,  завідувача навчальної частини Ольги Михайлівни Давидюк вирушила до м. Костопіль, аби  побувати в Костопільському ліцеї №6, загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5, Костопільському ліцеї №1 ім.Т.Г.Шевченка, ліцеї-інтернаті спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів та Костопільському ліцеї №3.

1642489973758.jpg

1642489973770.jpg

1642490002009.jpg

Виступаючи перед учнями, В. Л. Якимчук зосередив увагу на престижності професії юриста, на перспективах навчання та подальшого працевлаштування, зазначивши, що РІ КУП НАНУ – це стабільно висока якість освіти і затребуваність на ринку праці, це визнаний авторитет і потужні зв’язки з державними інституціями юридичного спрямування. Серед наших випускників-  прокурори, судді, нотаріуси, адвокати, які зайняли достойне місце серед правової еліти.

1642490002021.jpg

1642490001990.jpg
 1642489973782.jpg

О.В.Матвійчук розповіла про особливості навчального процесу, відзначила високий рівень наукової діяльності, інформуючи про всеукраїнські та міжнародні науково-практичні конференції на базі РІ КУП НАНУ, вказала на можливість студентів вдосконалювати свої практичні навички, беручи участь в роботі юридичної клініки, що функціонує в інституті.
   О.М.Давидюк ознайомила присутніх з діяльністю студентського парламенту, з його активною участю в проведенні культурно-мистецьких заходів, з матеріально-технічною базою інституту, детально зупинившись на гуртожитку.
   Надзвичайно приємним стало те, що до презентації Рівненського інституту Київського університету права  долучились і студентки першого курсу Авдимирець Анна, випускниця Костопільського ліцею №6  та Приданюк Анна, яка закінчила  Костопільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №5. Дівчата,   виступаючи перед одинадцятикласниками, відзначили високий рівень викладання у вузі, турботу та індивідуальний підхід до кожного студента з боку адміністрації, теплоту та щирість у стосунках, забезпечення побутового затишку та категоричну відсутність корупції.
   Представники РІ КУП НАНУ мали особисті зустрічі з директорами вказаних загальноосвітніх закладів, під час яких йшлося про поглиблення співпраці шляхом участі школярів в наукових проектах інституту, читання викладачами РІ КУП НАНУ лекцій для профільних класів в рамках проведення «Тижня права», відвідування учнями Днів відкритих дверей  тощо. Наостанок Володимир Леонович подарував шкільним бібліотекам літературу юридичного спрямування для ґрунтовнішого вивчення правових питань всіма бажаючими.
   Зазначимо, що профорієнтаційна робота продовжуватиметься і надалі, згідно затвердженого плану.