У РІ КУП НАНУ продовжується профорієнтаційна робота серед абітурієнтів

15 Березня, 2019

Презентування Рівненського інституту Київського університету права НАН України як вищого навчального закладу, що готує висококваліфікованих фахівців із спеціальності «Правознавство», пошук найбільш підготовлених випускників загальноосвітніх навчальних закладів для вступу до інституту є головною метою профорієнтаційної роботи в РІ КУП НАНУ.  До її  проведення долучаються не лише викладачі вузу, а й керівники структурних підрозділів та інші працівники.

img-06efbd795e11c142c932c08e10645017-v.jpg

Так, 14 березня 2019 року представники РІ КУП НАНУ відвідали  НВК “Загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №26”.

Учні 11-х класів були проінформовані про напрямок підготовки, правила прийому до РІ КУП, про дисципліни ЗНО, необхідні для вступу.

Особливий інтерес у слухачів викликала інформація про матеріально-технічну базу інституту – гуртожиток, їдальню, навчальні аудиторії тощо.