У РІ КУП НАНУ продовжується профорієнтаційна робота

15 Березня, 2018

Презентування Рівненського інституту Київського університету права НАН України як вищого навчального закладу, що готує висококваліфікованих фахівців із спеціальності «Правознавство», пошук найбільш підготовлених випускників загальноосвітніх навчальних закладів для вступу до інституту є головною метою профорієнтаційної роботи в РІ КУП НАНУ.
         До її  проведення долучаються не лише викладачі вузу, а й керівники структурних підрозділів та інші працівники. Так, 14 березня 2018 року завідувач бібліотеки О.П.Сіончук відвідала п’ять середніх навчальних закладів м. Луцька: комунальний заклад  «Загальносвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Луцької міської ради Волинської області» , комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради» , комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 23 Луцької міської ради» та комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради».

img-8.jpg

img-77.jpg

О.П.Сіончук проінформувала учнів 11-х класів про напрямок підготовки, правила прийому до РІ КУП, про дисципліни ЗНО, необхідні для вступу. Особливий інтерес у слухачів викликала інформація про матеріально-технічну базу інституту – гуртожиток, їдальню, навчальні аудиторії тощо.
       Результатом зустрічей є підписання п’яти договорів про співпрацю між Київським університетом права та середніми навчальними закладами Луцька. Насамкінець, зав.бібліотеки РІ КУП НАНУ запросила старшокласників відвідати Рівненський інститут 17 березня 2018 року, коли проходитиме День відкритих дверей.