У РІ КУП НАНУ проведена тематична година до Міжнародного дня рідної мови

21 Лютого, 2017

Міжнародний день рідної мови відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня – 17 листопада 1999  року в Парижі.
     Долучившись до загальноміських заходів, що проходять з нагоди Міжнародного дня рідної мови, куратор Г.П. Дикун та     завідувач бібліотеки РІ КУП НАНУ О.П.Сіончук провели в читальній залі  тематичну годину «Українська мова – пісня стоголоса». Метою заходу стало донесення до студентів інформації про заснування Міжнародного дня рідної мови, формування у них знань  про шляхи  її становлення, прищеплення і розвиток почуття патріотизму, національної гордості за мову, за тих, хто передав нам у спадок цей неоціненний скарб.

Надзвичайно приємним експромтом став виступ студента 1-го курсу Дмитра Вірчика, який продекламував вірш Т.Г.Шевченка «До Основ’яненка»,в якому автор прагне викликати інтерес земляків до героїчного минулого рідного краю, переконати їх, що Україна знову може стати самостійною державою, що її історія не закінчилася, вона продовжиться в майбутньому за справедливого суспільного ладу.