У РІ КУП НАНУ проводився студентський квест

20 Листопада, 2017
     17 листопада з нагоди святкування Міжнародного дня студента відбувся студентський квест.  Завдання для учасників, метою яких стало ознайомлення із визначними місцями та пам’ятками культури  міста Рівного, підготували Президент студентського парламенту  – Софія Олексійовець та ст.викладач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін – Марія Анатоліївна Боровець.
     Студенти поділилися на дві команди: хлопців – «Спарта» та дівчат –  «Афіни». Учасники  гри  відгадували зашифровані завдання-загадки і підтверджували їх виконання фотографією відповідного об’єкта. Головними критеріями оцінюванні були креативність, швидкість та якість.        Команди виконували завдання завзято, енергійно, зацікавлено. Відчувався дух суперництва, під час гри панувала дружня і весела атмосфера, а переможцем стала команда «Спарта».

kvest1s.jpg

kvest2s.jpg

Закінчення квесту учасники дружно відзначили у студентському кафе за філіжанкою чаю із  печивом. Такі заходи, безперечно, зближують і допомагають краще зрозуміти один одного.

kvest3s.jpg

kvest4s.jpg