У РІ КУП НАНУ пройшли дні відкритих дверей

15 Квітня, 2019

Вони стали в інституті уже традиційними і є основою міцного фундаменту майбутньої вступної кампанії.
11 та 13 квітня відбулася зустріч із потенційними абітурієнтами, випускниками шкіл і коледжів  м. Рівного  та  Рівненської області.  Відкрив захід директор  РІ КУП НАНУ Володимир Якимчук, який акцентував увагу на магістральних лініях розвитку інституту, актуальних міжнародних проектах ректора професора Юрія Бошицького. Лейтмотивом виступу керівника інституту стали переваги вступу до РІ КУП НАНУ та перспективи подальшої професійної самореалізації.

dsc_5834.jpg

dsc_5737.jpg

dsc_5749.jpg

Гордістю інституту є його випускники, які нині займають високі державні пости і успішно конкурують на ринку праці з випускниками авторитетних вишів України. Так, новопризначеними суддями Вищого антикорупційного суду України стали Микола Глотов та Віктор Ногачевський, які не так давно були студентами РІ КУП НАНУ. Директор також розповів про нові професії, які вимагають кваліфікованої юридичної підготовки. Вона повною мірою забезпечується у стінах інституту.

dsc_5741.jpg

dsc_5849.jpg

dsc_5750.jpg

Про умови вступу до РІ КУП НАНУ розповіла присутнім завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Стефанія Українець, а старший викладач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Марія Боровець розкрила важливість правничої професії  у сучасному світі. Особливо тепло майбутні абітурієнти сприйняли виступ завідувача бібліотеки РІ КУП НАНУ  Оксани Сіончук, яка ознайомила абітурієнтів з цікавими книжковими надбаннями і переконала присутніх у тому, що бібліотека інституту таки є справжньою скарбницею юридичних знань.

dsc_5850.jpg

dsc_5851.jpg
dsc_5852.jpg

Важливою частиною заходу стала екскурсія інститутом. Вона справила на усіх неабияке враження, що стане важливим стимулом майбутнього професійного вибору.