У РІ КУП НАНУ пройшли урочистості з нагоди Міжнародного дня волонтера

6 Грудня, 2017

З нагоди Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних сил України  члени Об’єднання волонтерських організацій  «Територія Надії» привітали місцевих волонтерів та захисників  зі святом та вручила їм нагороди.

«У цій залі зібрався цвіт рівненського волонтерства. Адже багато тих, хто були з нами на початку, не витримав цієї напруженої праці, хтось розчарувався. А сьогодні з нами залишилися  люди, які справді не словом, а ділом допомагають нашим хлопцям. Вони працюють не для слави, а за покликом душі», – зазначила викладач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін, волонтер Марія Боровець.

Кожен із них робив і робить усе, що може. Волонтери доставляють на фронт все необхідне,  зокрема, плетуть маскувальні сітки, шиють одяг для військових, готують консервації і ремонтують бронетехніку. Навіть своє свято дехто зустрів на складі, відправляючи машини з продуктами харчування на схід, а за деяких нагороди отримували їхні рідні, оскільки ті працюють і вдень, і вночі, у свята і в будні.

інститут КУП НАНУ вже 3 роки поспіль співпрацює  з Об’єднанням волонтерських організацій  «Територія Надії». Напередодні студенти першого курсу: Михайло Кибукевич, Назар Прилепа,  Богдан Примак,  Дмитро Гаврилюк брали участь у загрузці машин із гуманітарною допомогою в зону АТО.

Висловлюємо щиру вдячність цим юним хлопцям, їхнім батькам та директору РІ КУП НАНУ Володимиру Леоновичу Якимчуку!