У РІ КУП НАНУ пройшли уроки ментального здоров’я

9 Вересня, 2024

Вони відбулися в рамках Всеукраїнської програми «Ти як?», яку ініціювала перша леді України Олена Зеленська за підтримки USAID, ВООЗ, Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України. Завідувач кафедри загальнотеоретичних правових та гуманітарних дисциплін доктор соціологічних наук Олеся Кириленко ознайомила здобувачів вищої освіти з метою, змістом та інтернет-ресурсами означеної програми. Їм була запропонована інформація про причини і прояви психічних розладів під час війни, про шляхи їх подолання за допомогою лікарів, психологів, психологічних гарячих ліній, ауто-психо-регулятивних практик. Такі навички, на переконання організаторів, мають допомогти студентській молоді посилити психологічну стійкість, оволодіти різноманітними інструментами управління стресами в умовах підвищеної соціально-психологічної напруги, зумовленої воєнним станом.

Прес-Центр КУП НАНУ