У РІ КУП НАНУ пройшли збори трудового колективу

7 Вересня, 2017

7 вересня 2017 року відбулася зустріч директора Рівненського інституту Київського університету права НАН України В.Л. Якимчука з викладачами, адміністративними працівниками та іншими співробітниками інституту.

У своєму виступі він привітав всіх з початком навчального року та з успішним проходженням акредитації (Сертифікат про акредитацію НД-11 № 1884681 від 3 липня 2017 року  за ІІ рівнем,  терміном до 1 липня 2027 року).

Директор познайомив колектив з новими його членами – до роботи на кафедрі загальнотеоретичних правових юридичних дисциплін долучаються Рябошапко Леонід Іванович- доктор юридичних наук, професор КУП та Ткачук Віктор Євгенович– кандидат юридичних наук, доцент.

Традиційно були підбиті підсумки вступної кампанії, за результатами якої зроблено висновок не лише про наявність об’єктивних причин малої кількості вступників, а й, нажаль, про недостатню профорієнтаційну роботу переважної більшості колективу. Прийнято рішення про залучення викладачів, які вже з жовтня почнуть активну співпрацю з середніми навчальними закладами міста та області, з методистами Малої академії наук та організаторами олімпіад з правознавства та історії України. Кандидатури цих осіб затверджуватиме завідувач кожної кафедри та нестиме особисту відповідальність за виконану підлеглими роботу, адже на початок вступної кампанії ректор вимагає 15-20 прізвищ потенційних вступників.

Окрім того, доцільно було б запропонувати Управлінню освіти і науки в Рівненській області внести до Програми заходів Тижня права, що традиційно проходить на початку грудня, проведення лекцій викладачами Рівненського інституту права НАН України, що в свою чергу стане також рекламою нашого викладацького потенціалу. Директор наголосив на поглибленій роботі в цьому аспекті особливо в північних районах області, де велика кількість випускників шкіл.

Володимир Леонович доповів про основні завдання, які поставлені Вченою радою КУП НАНУ перед Рівненським інститутом, зокрема, особливий акцент зроблено на впорядкуванні лекційних матеріалів по кожній кафедрі для подальшого поліграфічного їх видання у формі «Конспекта лекцій» , кошти на що, за сприяння ректора, професора Юрія Ладиславовича Бошицького, будуть виділені Київським університетом права НАН України.

Вказано на необхідність пожвавити наукову роботу, підготовку та видачу монографій, підручників, адже навіть у «Часописі Київського університету права» частка публікацій викладачів з Рівного мізерна.

Директор інформував, що керівництво вузу продовжуватиме сприяти соціальному захисту працівників і підтвердженням цього стало запевнення про подальшу вчасну виплату заробітної плати. До того ж, з нагоди Дня юриста ректор КУП НАНУ Ю.Л. Бошицький дав вказівку про виплату кожному члену колективу коштів на оздоровлення.

Для комфортного навчання та роботи планується заміна вікон в деяких аудиторіях та бібліотеці.

Загалом зустріч пройшла у формі конструктивного діалогу, що , безумовно, стане запорукою більш плідної праці.

rovnosobr2.jpg
rovnosobr1.jpg