У РІ КУП НАНУ пройшов круглий стіл, приурочений до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

10 Грудня, 2012

СНІД: СЬОГОДНІ ЙОГО ЖЕРТВОЮ МОЖЕ СТАТИ КОЖЕН

Під такою назвою у РІ КУП НАНУ пройшов круглий стіл, приурочений до  Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Цей захід був організованийстудентським активом на чолі із  заступником голови студентської ради Максимом Хілінським та  інспектором з виховної  роботи Наталією Сумченкоза участю  Рівненського обласного благодійного фонду ”Майбутнє без СНІДу”,  який представляли  керівник міжрегіонального інформ-ресурсного центру з питань ВІЛ, СНІДу Наталія Сергіївна Фасовець і психолог благодійного фонду Світлана Миколаївна Павлюк “Майбутнє без СНІДу”. Статистичні дані, які були озвучені під час заходу, надзвичайно вразили  студентів, а тому, як відзначила  С. М. Павлюк: «Такі заходи мають проводитися регулярно, а не тільки в переддень Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом».