У РІ КУП НАНУ пройшов студентський флешмоб, приурочений Дню юриста.

3 Жовтня, 2017
     На підтримку ініціативи Міністерства юстиції України, Спілки юристів України, Спілки адвокатів України та згідно з Указом Президента України «Про День юриста» від 16 вересня 1997 року № 1022/97 в Україні встановлено свято всіх, хто причетний до юриспруденції.
     Вже традиційно Рівненський інститут Київського університету права НАН України долучається до акцій, що проводяться по всій Україні, аби вшанувати професійні надбання юристів.
     В рамках Плану заходів університету, 3жовтня 2017 року в Рівненському інституті був проведений флешмоб, в якому взяли участь студенти другого та четвертого курсів.
     Забезпечення правових гарантій на практиці вимагає немало зусиль і ерудиції, гарної професійної кваліфікації та досвіду юридичної роботи. Саме тому всі співробітники РІ КУП НАНУ, студенти, викладачі поспішають приєднатися до вітань і поздоровлень на адресу юристів різних сфер діяльності і бажають їм верховенства порядку і права в їх щоденній практиці, плідної праці і нових здобутків на благо Українського народу.
flesh1s.jpg