У РІ КУП НАНУ розпочала роботу екзаменаційна комісія для проведення підсумкової атестації здобувачів вищої освіти заочної форми навчання

7 Червня, 2019

6 червня 2019 року студенти- заочники трьох груп- Пз-51, Пз-41, Пзі-41 складали державний іспит з спеціальністю 081 «Право» галузь знань 08 «Право».

dsc_6224.jpg

dsc_6225.jpg

dsc_6226.jpg

Перед іспитом їх привітав та побажав успіху у випробуваннях Якимчук Володимир Леонович – директор Рівненського інституту Київського університету права НАН України, заступник голови Екзаменаційної комісії.
       Окрім нього, оцінювали випускників Книш Сергій Володимирович – к.ю.н., доцент, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін, член ЕК; Мартіросян Артур Гагікович– к.ю.н., доцент, завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін, член ЕК; Боровець Марія Анатоліївна – старший викладач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін, секретар ЕК.
       Рівень підготовки студентів приємно вразив членів комісії, відповідно і результати були високими: 14-«5» та 13- «4».
         Сподіваємось , що випускники денної форми навчання здобудуть ще кращі результати.