У РІ КУП НАНУ розпочалось проведення підсумкової атестації здобувачів вищої освіти за за спеціальністю 081 «Право».

4 Червня, 2021

2-го та 3-го червня 2021 року відбулась підсумкова атестація здобувачів вищої освіти заочної форми навчання ступеню «бакалавр» за спеціальністю 081 «Право».
    Перед початком випробувань директор Рівненського інституту Київського університету права НАН України Володимир Леонович Якимчук ознайомив зі складом екзаменаційної комісії, побажав студентам впевненості, позитивного настрою, зосередженості та віри у відмінний результат.

dsc_0312.jpg

dsc_0314.jpg

Цьогоріч до складу комісії увійшли : голова ЕК Юрій Анатолійович Кармазін– доктор філософії, професор, заслужений юрист України, народний депутат України 4-х скликань, голова Партії захисників Вітчизни; Володимир Леонович Якимчук – директор РІ КУП НАНУ; Віктор Євгенович Ткачук – к.ю.н., доцент кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін РІ КУП НАНУ; Галина Василівна Денісова – к.ю.н., доцент кафедри спеціальних юридичних дисциплін РІ КУП НАНУ, Анна Романівна Грицюк – старший викладач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін РІ КУП НАНУ.

1622796600419.jpg

1622796600424.jpg

Зважаючи на адаптивний карантин на території України, пов’язаний із запобіганням розповсюдженню захворювання на коронавірус COVID-19 та наказ по Київському університету права, підсумкова атестація здобувачів вищої освіти відбувалась у змішаному форматі із використанням платформи GOOGLE MEET.