У РІ КУП НАНУ – спільна виставка з ГТУЮ в Рівненській області.
Впродовж останніх років співпраця Рівненського інституту Київського університету права НАН України з Головним територіальним управлінням юстиції в Рівненській області лише зміцнюється та поглиблюється. Систематично відбувається обмін інформацією в сфері правозахисної, наукової, освітньої діяльності, впроваджуються проекти і програми, проводяться круглі столи, семінари, тренінги, конференції тощо.
Закономірно, що під час Всеукраїнського тижня права в приміщенні бібліотеки РІ КУП НАНУ розгорнулась тематична виставка навчально – методичної та наукової літератури «Правові засади захисту та забезпечення прав людини в Європейських міжнародних організаціях», чільне місце на якій зайняли також офіційні видання міністерства юстиції України.
На переконання провідного спеціаліста відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Лушнікової-Кваши Наталії Володимирівни взаємні візити та проведення під час них правоосвітньої, правовиховної, масово-роз’яснювальної роботи щодо прав, свобод та обов’язків громадян є потужною складовою забезпечення верховенства права і свобод людини і громадянина в нашій державі. Саме професійна готовність до цього і є кінцевою метою здобуття юридичної освіти.