У РІ КУП НАНУ тривають зустрічі з майбутніми абітурієнтами

21 Грудня, 2019

Головною метою профорієнтаційної роботи у Рівненському інституті Київського університету права Національної академії наук  України згідно з концепцією розвитку закладу  є пропаганда інституту як вищого навчального закладу, який готує висококваліфікованих фахівців зі спеціальності  «Правознавство».  Саме тому формування мотивованих професійних намірів стає прерогативою усіх заходів, які проводяться   за участю школярів міста Рівного та області.

img-9177aafcf5f457d4fd758f90e35d02e4-v.jpg

img-78aa48cdc1030b1b1a37443b0bb674ae-v.jpg

img-d5d3c9042758a7ad10afa28f2ee78307-v.jpg

Чергова зустріч з майбутніми абітурієнтами відбулася у Гощанській загальноосвітній школі та Гощанській районній гімназії. Інститут представили завідувач кафедри гуманітарних дисциплін РІ КУП НАНУ Стефанія Українець та  старший викладач спеціальних юридичних дисциплін Олександр Коцюба. Зустріч  пройшла у формі діалогу і викликала значне зацікавлення у присутніх. Найефективнішим засобом розвитку  інтелектуально-професійної ініціативи учнів стала перспектива реалізації професійних намірів,  можливість працевлаштування та потужна інтелектуальна та матеріальна база підготовки студентів, забезпечена зусиллями ректора  КУП НАНУ Юрія Бошицького.