У РІ КУП НАНУ в інститутській капличці святителя Петра Могили відбулася панахида за загиблими під час Революції гідності

20 Лютого, 2017

Цей захід був ініційований директором РІ КУП НАНУ Володимиром Леоновичем Якимчуком і знайшов належну підтримку серед студентського та педагогічного колективу інституту. Панахиду відслужили священнослужителі Свято-Воскресенського собору м. Рівне.  В об’єктиві памʼяті знову постали криваві події на Майдані, коли почалися масові розстріли патріотів, що відстоювали незалежну українську європейську державу. 20 лютого 2014 року від куль загинули троє рівнян – 26-річний Олександр Храпаченко, 53-річний Георгій Арутюнян та 42-річний Валерій Опанасюк.

Директор РІ КУП НАНУ разом і із високопосадовцями міста взяв участь у меморіальних заходах біля Дошки Пам’яті Героям Небесної Сотні і Героям, що загинули  у зоні АТО, а також покладанні гірлянд «Пам’яті», яке відбулося під проникливо-трагічну мелодію жалобного гімну Майдану  «Пливе кача».

Прес-центр РІ КУП НАНУ