У РІ КУП НАНУ відбулась презентація – семінар з цивільного процесу

9 Грудня, 2019

В Рівненському інституті КУП НАНУ за ініціативи старшого викладача кафедри спеціальних юридичних дисциплін Повзун С. Л., за участю студентів групи Пі-32, відбулась презентація – семінар з цивільного процесу.

Заняття було побудоване у формі постійного спілкування доповідача і аудиторії. А візуальльний супровід поліпшив ефект для засвоєння нових знань, адже виступи супроводжувалися презентаціями та відео-матеріалами. На відкритий захід були запрошені директор РІ КУП НАНУ Якимчук В. Л., завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін, к.і.н., Якимчук О. О. та старший викладач кафедри загальноправових дисциплін Грицюк А. Р.

dsc_7655.jpg

dsc_7657.jpg
 dsc_7663.jpg
 dsc_7658.jpg

З використанням схем і таблиць у логічній послідовності студентами зібрано, узагальнено, структуровано законодавство в контексті вивчення цивільного процесу. Зокрема, лаконічно викладено основні положення практики та теорії цивільного процесу, наведено критичні зауваження щодо змісту окремих тлумачень цивільних процесуальних норм, викладених у постановах Пленуму Верховного Суду України та рішеннях Касаційного цивільного суду, подано результати аналізу судової практики застосування окремих положень Цивільного процесуального кодексу. Обраний підхід висвітлення курсу у схемах і таблицях сприяє наочності та спрощеності сприйняття відповідних тем курсу.

dsc_7659.jpg

Загалом, організаційна та змістовна складові семінару були схвально оцінені учасниками заходу, адже саме таким, на їхню думку, має бути сучасне навчання.