У РІ КУП НАНУ відбулася робоча нарада директора Володимира Якимчука із колективом закладу

10 Лютого, 2021

На порядок денний були винесені питання, що стосувалися організаційних питань роботи інституту, зокрема організації навчального процесу в період  карантинних обмежень, а також вступної кампанії 2021 року. У своєму виступі директор підкреслив, що під час жорсткого локдауну  в інституті було належним чином організовано навчальний процес, аудиторні заняття чергувалися із заняттями он-лайн, студенти отримали можливість успішно скласти сесію і отримати  необхідні знання з програмових дисциплін. Нині навчання відбувається відповідно до затвердженого розкладу, робота зі студентами відбувається на платформі google meet. З наступного тижня будуть відновлені аудиторні заняття.

dsc_9332.jpg

dsc_9334.jpg

Однак, нині особливої уваги потребує вступна кампанія -2021. У цьому напрямку проводяться відповідні заходи, зокрема заплановано провести анкетування з випускниками шкіл, активно використовувати інтернет-ресурси для надання об’єктивної інформації вступникам. Важливою подією цьогорічного вступу має стати набір магістрів на базі ліцензії Київського університету права НАН України, про що важливо інформувати тих, хто хоче здобути вищу юридичну освіту якнайближче до місця свого проживання.
    Директор також торкнувся процедури надання платних послуг, що в цілому спрямована на дотримання дисциплінарних вимог оплати навчальних послуг, відвідування занять та успішного складання іспитів.
     Нарада пройшла у формі конструктивного діалогу.